Endüstriyel Otomasyon – Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş

Hizmetlerimiz
Endüstriyel Otomasyon

Rekabet avantajınızı artırmak istiyor ama işletmeniz için gereken teknoloji yatırımına karar vermekte zorlanıyor musunuz?

O halde vaktinizi boşa harcamayın, işletmeniz için gereken Endüstriyel Dijital Dönüşüm ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti hakkında CEDETAŞ’ın bilgi, birikim ve uygulama deneyimlerinden yola çıkarak hazırladığı fayda ve avantajlara hemen göz atın.  

CEDETAŞ olarak otomasyon, kontrol, izleme ve karar destek sistemleri ile endüstriyel projeler için anahtar teslim sistemler kuruyor, dijital dönüşüm uygulamaları sunuyoruz. Su, Enerji, Demir-Çelik, Ulaştırma, Ürün İmalatı gibi alanlarda faaliyet gösteren çok sayıda kamu ve özel sektör kuruluşlarında kanıtlanmış uzmanlığımızla CEDETAŞ olarak, teknik satın alma spesifikasyonlarınızın önceden belirlenmiş olduğu benzersiz proses gereksinimleriniz için 35 yıllık uluslararası saha tecrübesi ışığında size, sistem tasarımınızı gözden geçirmeyi, revize etmeyi ve optimize etmeyi teklif ediyoruz.

Çünkü;

ü  IIoT projelerinde hedeflenen işletme verimliliği ve maliyet optimizasyonudur ama kapsamlı bir dijital dönüşüm projesi, işletmenize önemli ek fırsatlar sağlar.

ü  Çevik karar destek mekanizması oluşturulmasını sağlayan IIoT uygulamaları, diğer sistemler ile entegre olarak tesisinizin ekonomik ömrünü uzatır.  

ü  Proses otomasyonu konusunda kullanıcı tecrübesinden bağımsız olarak CEDETAŞ, işletmenizdeki finans ve yönetim hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Bu süreçte, işletme maliyetleriniz kontrol altına alınır,  ürün kaliteniz iyileştirilir, üretimde kesintilerin azaltılması sağlanır. Toplanan veriler sayesinde iş süreçleriniz iyileştirilir, böylelikle işletmeninizin rekabet gücü artırılır.

Sektöründe lider olan işletmelere 1989 yılından beri sunduğu güvenilir Proses Otomasyon hizmetleri ile tanınan CEDETAŞ, Akıllı Şehir, Akıllı Fabrika, Akıllı Bina uygulamaları için de sağlam ve yeni nesil çözümler sunuyor. 

 

İşletmeniz için aradığınız ürün, hizmet ve çözümler hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen blog sayfalarımızı ziyaret ediniz.

 

CEDETAŞ Servis ve Çözümleri;

KEŞİF, SİSTEM TASARIMITEDARİKSİSTEM UYGULAMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ ve SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK

ÜST