Dijital Dönüşüm – Hizmetler – Sistem Uygulama ve Egitim – Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş

Hizmetlerimiz
Sistem Uygulama ve Egitim

Sistem Uygulama Aşaması, Tedarik Aşamasını takip eder. Hedeflerinize bağlı olarak CEDETAŞ ile kendi personeliniz ve/veya taşeron firmanız arasında bir işbölümü yapılabilir.

Her halükarda CEDETAŞ, Sistem Tasarımı aşamasında belirtildiği gibi işletmenizin şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun, tam ve işlevsel bir sisteme sahip olmanızı taahhüt eder.

 

CEDETAŞ Sistem Uygulama Hizmetleri

Uygulama CEDETAŞ tarafından yapılırsa, işletmenizin bakım ve üretim planlarıyla koordineli olarak CEDETAŞ’ın uzman ekibi yerleşkenize gelerek Sistem Tasarımı aşamasında belirlenen cihazların her birini tek tek kontrol eder, kurar, yapılandırır ve IIoT sistemine bağlar.

Sistem çalışmaya başladığında, CEDETAŞ her cihazı Sistem Tasarım’da belirlenen işlevlerine ve teknik yetkililerinizden gelen geri bildirimlere göre test eder.  Tüm standart ve teknik özellikler karşılandığında CEDETAŞ, istediğiniz zaman başvurabileceğiniz tüm gerekli teknik ve operasyonel dokümantasyonu oluşturur.

 

CEDETAŞ Eğitim Hizmetleri

Sistemin hayata geçirilmesi aşamasında CEDETAŞ, işletmenizin teknik personeliyle birlikte çalışarak sistemin gerektiği şekilde çalışması, kullanıcı veya ürün eğitimi ve/veya proje ve sistem süpervizyonu sağlar.

Cihaz kontrolü sağlayan PLC ve izlenebilirliğini sağlayan SCADA ürünleri başta olmak üzere CEDETAŞ, sistemdeki tüm cihazlar ve yazılımlar için eğitim ve supervisorlük hizmetleri verir.

CEDETAŞ Tarafından Verilen Sistem Eğitimleri:

§  Hitachi PLC Codesys Eğitimi 1Codesys Eğitimi 2 ve Codesys Eğitimi 3

§  Movicon SCADA Eğitimi

§  Iconics SCADA Eğitimi

 

Eğitimlerimiz işletmenizde, CEDETAŞ Plaza’da veya uzaktan online ortamda yapılabilir.  CEDETAŞ’ın ücretsiz eğitim listesini ve güncel videolarını görmek için YouTube kanalımızı inceleyebilirsiniz.

İşletmeniz için CEDETAŞ'ın teknik bir dokümantasyon oluşturması durumunda, teknik ekibinize sistemin nasıl çalıştığını ve bir arıza durumunda, tarafımızdan gerekli adımları gösteren ve öğreten sistem ve kullanıcı eğitimi sağlanır.

 

CEDETAŞ Proje ve Sistem Süpervizyon Hizmetleri

Projenin bir kısmının başka bir hizmet sağlayıcı tarafından üstlenilmesi durumunda, CEDETAŞ proje uygulama danışmanlığı ve sistem kontrollük görevi içeren Proje ve Sistem Süpervizyon Hizmetleri sunabilir.

Bu hizmetler kapsamında CEDETAŞ, projenin doğru bir şekilde yapılandırılmasını ve çalışır hale getirilmesini sağlamak için teknik ekibinizle bilgi birikimini paylaşır. Ayrıca tasarım spesifikasyonlarının karşıladığından emin olmak için sistemi denetler. Yaptığı detaylı denetimlerin sonunda en az bir Proje Süpervizyon Raporu hazırlar ve sunar.

Dijital Dönüşüm Sistemleri Proje Tasarım Talep Formu

  • Proje Bilgileri
  • Talep Edilen Kapsam
  • Proje Dosyalarını Ekleyebilirsiniz
  • Proje Detayları ve Notlarınız
ÜST