Enerji Çözümleri – Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş

Hizmetlerimiz
Enerji Sistemleri

Üretim sürecinizin güvenilir, kontrollü, kesintisiz devam etmesini mi istiyorsunuz?

O halde vaktinizi, enerjinizi ve bütçenizi boşa harcamadan CEDETAŞ’a gelin.

Makine ve ekipmanlarınızı CEDETAŞ'ın yumuşak yol vericileri ile güçlendirin, güneş enerjisi sistemleri ve enerji denetimi ile daha az enerji harcama fırsatlarından yararlanın. CEDETAŞ'ın enerji sistemlerine yönelik Endüstriyel Dijital Dönüşüm çözümleri ile iş yerinizde verimliliği artırın.

 

CEDETAŞ’ın 35 Yıllık Uluslararası Saha Deneyiminden Yararlanın

Elektromekanik projeleri için orta ve alçak gerilim şalt cihazlarıyla birlikte anahtar teslim sistem çözümleri sunan CEDETAŞ’ın su, enerji ve demir-çelik başta olmak üzere çok çeşitli sektörlerde kanıtlanmış uzmanlığından yararlanın. Teknik satın alma şartnamelerinizin önceden belirlenmiş olduğu özgün proses gereksinimleriniz için Size, 35 yıllık uluslararası saha tecrübemiz ışığında sistem tasarımınızı gözden geçirmeyi, revize ve optimize etmeyi teklif ediyoruz.

CEDETAŞ, işletmenizin enerji altyapı ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyor

Büyük motor tahrikli makineleri güvenli bir şekilde çalıştırmak, kontrol etmek ve durdurmak, şebeke enerjinizi güneş enerjisi sistemleri ile desteklemek veya mevcut tesisinizin enerji kullanımını ve dağıtımını denetlemek gibi ihtiyaçlarınız için CEDETAŞ 'ta size uygun bir çözüm mutlaka var.

Çünkü CEDETAŞ, 1989 yılından bu yana birçok tanınmış şirkete geniş bir uygulama yelpazesi kapsamında enerji altyapısı sağlıyor ve bu uygulamaları  Endüstriyel Dijital Dönüşüm çözümleri ile sisteminize entegre ediyor.  Çok sayıda işletmeye satış, uygulama, teknik servis ve üretim hizmetleri sunarken edindiği teknik bilgi ve birikimleri ile benzersiz deneyimlere sahip olan CEDETAŞ, ihtiyaç duyduğunuz anda çözüm geliştiren, işletmenizin herhangi bir saha sorununu çözen uzman mühendis kalitesiyle yetkin ekibiyle hizmet veriyor. 

İşletmeniz için aradığınız ürünlerimizuygulamalar ve teknik bilgiler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen blog sayfalarımıza bakın.

 

CEDETAŞ'ın Sunduğu Teknik Hizmetler:

KeşifTasarımTaahhütSatınalmaÜretimUygulama & eğitim ve Satış Sonrası Teknik Destek.

 

ÜST