Hizmetler – Dijital Dönüşüm – Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş

Dijital Dönüşüm
Hizmetlerimiz

Endüstriyel otomasyon ihtiyaçlarınızda dijital çözümler sunuyoruz. Uzman mühendis kadromuzla ihtiyaçlarınızı belirleyerek bina veya endüstriyel işletmenizde kapsamlı şekilde veri toplama, analiz, kontrol ve izleme ve raporlama projeleri yapıyoruz.

Özellikle günümüzde ön plana çıkan akıllı bina, akıllı şehir ve akıllı fabrika ile yapay zekâ kavramlarını kullanarak dijital dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.   Bu çözümler ile işletmenizi sürdürebilir ve sürekli gelişen bir hale getirebilirsiniz. İşletmenizde gerek fabrika bazında gerekse makine bazında farklı lokasyonlarda da olsa kablolu/kablosuz şekilde verilerinizi tek noktada toplayabilir, sizin için anlamlı veri haline getirebiliriz. Kontrol ve verimliliğinizi iyileştirmek ancak ölçme ve değerlendirme yapmakla mümkündür.

Dijital dönüşümde, sanayide üretim maliyetlerinin düşürülmesi ancak birim zamanda daha hızlı, daha verimli, insan etkisinin olası negatif etkilerinin azaltılması ve istenmeyen kontrolsüz duruşların azaltılması ile mümkündür.

 

Dijital Dönüşüm sayesinde; sisteminizin dar boğazlarını görmek, kaliteyi ve verimliliği artırmak, yatırımlarınızı belirlemek, karar vermenize yardımcı oluruz.

Dijital Dönüşüm Proje ve ihtiyaçlarınızda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

ÜST