Enerji Çözüm Hizmetleri – Sistem Tasarım Hizmetleri – Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş

Hizmetlerimiz
Enerji Sistemleri

Kesif aşamasının raporu tamamlandıktan sonra sistem tasarımı başlar.  Süreciniz görev açısından kritik benzersiz bir proje olmadığı sürece, teknik şartnameye sahip olduğunuz uygulamaya bağlı olarak CEDETAŞ sizin için bir tane oluşturabilir veya optimize edebilir.

Eğer Sistem Tasarımı CEDETAŞ tarafından yapılması istenirse, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize, en son teknolojinin mevcudiyetine ve uygulanabilirliğine, bütçenize ve zaman diliminize göre optimize edilmiş, işletmenize özel bir sistem tasarlama ve planlama hizmeti sunar.

İşletmenizin ihtiyacı pompalar ve fanlar gibi büyük boyutlu makinelerin çalıştırılması ve durdurulmasıysa, CEDETAŞ bunları güvenli bir şekilde nasıl çalıştıracağınızı ve durduracağınızı anlamak için çalışmalara başlar. Aşırı sıcaklık, titreşim, malzeme kayıpları, ekipman arızaları vb. istenmeyen koşullar oluştuğunda tetiklenecek duyarlı kontrol algoritmalarını belirlemek ve uygulamak üzere CEDETAŞ ekibinizle birlikte çalışır.

İhtiyacınız olan tesisleriniz için bir güneş enerjisi sistemi oluşturmaksa, altyapınızı en iyi şekilde tamamlamak ve maliyetlerinizi azaltmak için lisanslı, çalışır durumda bir elektrik enerjisi jeneratörü oluşturmak için de CEDETAŞ sizinle birlikte çalışacaktır.

Enerji etüdünüz tamamlandıysa ve endüstriyel altyapınızda iyileştirmeler yapmak istiyorsanız, CEDETAŞ size en fazla değeri sağlayacak gerekli değişiklikleri belirlemek, listelemek ve gerekçelendirmek için yine sizinle bir ekip halinde birlikte çalışacaktır.

Bu aşamanın sonunda CEDETAŞ, tasarımı gerçekleştirmek için gerekli tüm malzeme ve ekipmanları belirleyerek size bazı seçenekler sunar.  İşletme yönetimi bakımından ve ekonomik ve teknik tercihlerinize bağlı olarak, projeyi aşamalar halinde planlayarak da uygulayabilir.  İstendiği takdirde uygulamalar, CEDETAŞ personeli veya kendi teknik personeliniz tarafından da yapılabilir.  Deneyim ve ihtiyaçlarına göre teknik personeliniz, CEDETAŞ 'tan eğitim ve/veya denetim talep edebilir.

Sonuç olarak CEDETAŞ, tasarım kapsamını hem tercihlerinize bağlı olarak hem de sistem gereksinimleri doğrultusunda açıklığa kavuşturur ve uygulama sürecinde kullanılacak malzemelerin teknik satın alma şartnamesini hazırlayıp kesinleştirir ve onayınıza sunar.  

 

 

Enerji Sistemleri Talep Formu

  • Proje Bilgileri
  • Talep Edilen Kapsam
  • Proje Dosyalarını Ekleyebilirsiniz
  • Proje Detayları ve Notlarınız
ÜST