Dijital Dönüşüm Uygulamaları ve Enerji Sistemleri – Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş

Dijital Dönüşüm Uygulamaları & Enerji Çözümleri

Dijital Dönüşüm için Sistem Tasarım ve Entegrasyonu 

Tecrübeli kadrosu ile sektörde ilklere imza atan "Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş." Dijital dönüşüm, Endüstriyel Otomasyon ve fabrika otomasyonları projelerinizde profesyonel çözümler sunar. Dijital dönüşüm projelerinizde Motor yol verme, enerji izleme, PLC ve SCADA çözümlerinizde çözüm partneriniz olabilir, anahtar teslim proje çözümleri hazırlayabiliriz.

Endüstri 4.0, Endüstriyel IoT, PLC ürünlerimizde kablolu/kablosuz haberleşme ile çözüm üretebilir. Iconics SCADA ile izleme, kontrol ve sahadan gelen verilerinizi anlamlı veri halinde raporlayabiliriz. Iconics SCADA ile proseslerinizi görselleştime, log alma ve veri analizi yapabiliriz. Lokalde veya mobil (Any Glass) çözümlerimizle KPI (Key Performance Indicator) ve OEE (Overal Equipment Effectivenes) ile ekipmanlarınızın ne ölçüde kullanıldığını takip ve analiz yapabilirsiniz.

Enerji Sistemleri

Dijital dönüşüm, Endüstriyel Otomasyon ve enerji projelerinizde izleme, kontrol, raporlamada ve enerji verimliliğinde profesyonel SCADA çözümleri sunmaktayız. İşletmeniz içinde üretim hattı veya makine bazlı enerji izleme, kontrol etmenin dışında kestirimci bakım odaklı büyük arızaların oluşmaması için önceden uyarı ve sistemi ile büyük bakım ve servis maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. İşletmenizin bakım giderlerini ve planlı duruşlarda ekonomik olarak önceden çözebilirsiniz.
Ürün ve proje referanslarımız için web sitemizden aşağıdaki linkleri doğrudan ziyaret edebilirsiniz.

Ürünlerimiz için : https://www.cedetas.com.tr/pr-dijital-donusum/
Referanslarımız için: https://www.cedetas.com.tr/dijital-donusum/

ÜST