Hakkımızda – Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş

Hakkımızda

Modern yaşamı şekillendirecek yeni keşiflerin izini sürdüğümüz 1976’dan bu yana edindiğimiz deneyim, yüksek mühendislik standartlarımız ve mesleki etik ile daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz. Proje Tasarım ve Müşavirlik, Dijital Dönüşüm, Yaşam Güvenlik ve Enerji sistemleri başlıklarında 4 ana iş kolunda faaliyet gösterirken hizmet verdiğimiz sektörlerin yanı sıra birçok alanda yeni yatırımlarla da büyümeye devam ediyoruz.

Cedetaş Teknoloji ve Mühendislik A.Ş. olarak titizlikle uyguladığımız mühendislik projeleri, akıllı entegre teknolojiler ve çözümcül yaklaşımlar ile katma değer yarattığımız her sektör, her marka ile gurur duyuyoruz. Kamu ve özel sektörde tercihlerini bizden yana kullanan Petkim, Gasprom, Ülker, , İşbankası, Finansbank, İSKİ, ASKİ, İZSU, SASKİ, MASKİ, DSİ, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ, Yaltes, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi, Devlet Hava Meydan İşletmeleri gibi ülkemizin ve dünyanın önde gelen kurumlarıyla yürüttüğümüz projeler ile küresel bir oyuncu olma hedefimizi istikrarla sürdürüyoruz.
Dinamik insan kaynağımız ile Cedetaş olarak ulaştığımız başarının ardında müşteri odaklılığımız ve verimliliği merkeze alan yönetim yaklaşımımız ve yine bu yaklaşımın bir sonucu olarak; dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığımız iş birliklerimizle, Türkiye’yi tüm dünyada gururla temsil etme kabiliyetimiz yer almaktadır. Hitachi, Honeywell, Emerson, Teledyne, Siemens, Igel, Dedectomat - SD3, Tanda, Oldham, Takex, Spectrex, Geutebruck, Hikvision gibi büyük, küresel oyuncularla uzun yıllardır güvene dayalı iş birlikleri ve ortaklıklarımız bulunmaktadır.

Tüm toplumun yararlandığı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtan yönetim yaklaşımımız; insanların yaşamlarında bir iz bırakmayı, günlük yaşamı daha iyi hale getirmeyi amaçlayan sosyal sorumluluk çalışmalarımızla birlikte; toplumsal ilerleme ve gelişen bir gelecek yaratılmasına katkıda bulunmayı da hedef almaktadır. Ülkemizde Endüstri 4.0 alanında öncü firmalar arasında yer alan şirketimiz Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji A.Ş., geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en doğru şekilde değerlendirmektedir. Keşfederek ilerleyen, kalite standartlarında sürekli gelişimi benimseyen, küresel bir şirket vizyonuyla ülke ekonomimize faydalı olacağına inandığımız iş birliği ve yatırım fırsatlarını da incelemeye devam ediyoruz.

ÜST